Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

5. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi yapıldı

DTD’nin de destekleyen kuruluşlar arasında olduğu, "5. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi" UTA Lojistik Dergisi tarafından 30 Eylül 2020 tarihinde İstanbul Hilton Bomonti Hotel'de gerçekleştirildi.
Covid 19 Taşıma Modlarını Nasıl Etkiledi? Yeni Dönemde Uluslararası Taşımacılık ve Lojistikte Neler Öne Çıkacak? Hangi Politikalar ve Stratejiler Gündeme Alınmalı? Konulu oturumda DTD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erkan Koçyiğit bir sunum gerçekleştirdi.
Konsped Genel Müdürü Mete Tırman’ın moderatörlüğünü üstlendiği oturuma Ulaştırma Hizmetleri Genel Müdürlüğü Lojistik ve Kombine Taşımacılık Daire Başkanı Dr. Murat Korçak, İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Salih Zeki Çakır, Galata Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Ceo’su Vittorio Zagaia ve UND İcra Kurulu Başkanı Alper Özel konuşmacı olarak katıldı.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!