Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

DTD Yönetimi’nden TÜRKLİM Ziyareti

Demiryolu Taşımacılığı Derneği (DTD) yönetimi, limanların demiryolu bağlantılarını ve mevcut işbirliğinin geliştirilmesini değerlendirmek üzere Türklim Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Genç’i makamında ziyaret etti. Türklim Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Genç, DTD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ercan Güleç, DTD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Onur Küçükakdere, Türklim Genel Sekreteri İrfan Bilgin, DTD Genel Müdür Yardımcısı Nükhet Işıkoğlu ve Türklim Kurumsal İletişim ve Üye İlişkileri Müdürü Gülem Canbolat’ın katılımıyla Türklim Genel Merkezi’nde gerçekleşen toplantıda iki kurum arasında mevcut işbirliğinin artırılmasında mutabakata varıldı.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!