Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

TÜSİAD’da Çin Sektörel Yuvarlak Masa Toplantısı yapıldı

Türkiye ve Çin ilişkileri bağlamındaki, Ulaştırma ve Lojistik Sektörü ve altyapısı ile ilgili Yuvarlak Masa toplantısı 04 Ekim 2019 Cuma günü TÜSİAD Genel Sekreterlik Binası’nda yapılmıştır.
TÜSİAD Çin Network çalışmaları kapsamında gerçekleşen toplantının çıktılarının 10 Aralık 2019 tarihinde İstanbul'da düzenlenecek olan "Çin'i Anlamak & Çin ile İş Yapmak" konferansında kullanılması ve kamu otoriteleri ile paylaşılması amaçlanmaktadır.

Toplantıya özel sektör temsilcileri ilgili bakanlıklardan temsilciler katılmıştır.
Türkiye ve Çin arasındaki ulaştırma/lojistik sektörünün sunduğu fırsatların ve sektör önündeki engellerin değerlendirildiği, Kuşak ve Yol Girişimi’nin ele alındığı, özel sektörün bu konudaki sorunlarının ve politika önerilerinin tartışıldığı bu toplantıya DTD’yi temsilen Genel Müdür Yaşar Rota ve Genel Müdür Yardımcısı Nükhet Işıkoğlu katılım sağlamıştır.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!