Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

IX. Geleneksel Lojistik ve Ticaret Buluşması

2010 yılından itibaren T.C. Maltepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Kulübü tarafından geleneksel olarak düzenlenmekte olan “Lojistik ve Ticaret Buluşması” bu sene de Ticaret ve Lojistiğin geleceğini, yarının lojistikçilerinin önünde tartışmak, onlarla lojistik sektörünün bugünü ve yarını hakkında büyük resmi paylaşmak amacıyla 07 MART 2019 tarihinde T.C. Maltepe Üniversitesi Mimar H. Vedat Çakırca Konferans Salonunda yapılmıştır.
Etkinliğe kurum ve sektör temsilcileri, çeşitli illerden gelen üniversite öğrencileri ve öğretim elemanları, Maltepe ilçesinde yer alan liselerden gelen öğrenciler, çevre ilçelerden gelen liseler ile birlikte üniversitenin akademisyen ve öğrencileri katılım sağlamıştır.
T.C. Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Tuna TURAGAY ‘ın konuşmaları ile açılışını yaptığı törende bu yıl ilk kez “Yılın Lojistik Şirketi” belirlenerek ödülü PTT A.Ş’e takdim edilmiştir.
“Lojistik Sektöründeki Trendler” konulu etkinliğin ikinci oturumuna DTD Yönetim Kurulu Başkanı Onur Küçükakdere konuşmacı olarak katılmıştır.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!