Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

IX. Geleneksel Lojistik ve Ticaret Buluşması

2010 yılından itibaren T.C. Maltepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Kulübü tarafından geleneksel olarak düzenlenmekte olan “Lojistik ve Ticaret Buluşması” bu sene de Ticaret ve Lojistiğin geleceğini, yarının lojistikçilerinin önünde tartışmak, onlarla lojistik sektörünün bugünü ve yarını hakkında büyük resmi paylaşmak amacıyla 07 MART 2019 tarihinde T.C. Maltepe Üniversitesi Mimar H. Vedat Çakırca Konferans Salonunda yapılmıştır.
Etkinliğe kurum ve sektör temsilcileri, çeşitli illerden gelen üniversite öğrencileri ve öğretim elemanları, Maltepe ilçesinde yer alan liselerden gelen öğrenciler, çevre ilçelerden gelen liseler ile birlikte üniversitenin akademisyen ve öğrencileri katılım sağlamıştır.
T.C. Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Tuna TURAGAY ‘ın konuşmaları ile açılışını yaptığı törende bu yıl ilk kez “Yılın Lojistik Şirketi” belirlenerek ödülü PTT A.Ş’e takdim edilmiştir.
“Lojistik Sektöründeki Trendler” konulu etkinliğin ikinci oturumuna DTD Yönetim Kurulu Başkanı Onur Küçükakdere konuşmacı olarak katılmıştır.

DUYURU

Temel Demiryolu Taşımacılığı Semineri

Ayrıntılı bilgi ve katılım formu için, Eğitim Program Sekreteryası
Tel: 0216 495 29 65 – 69
e-posta: nukhet@dtd.org.tr
Son başvuru tarihi : 01 Şubat 2019 Cuma

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!