Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

UAB- TOBB Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı (UAB) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ulaştırma ve Lojistik Meclisi Başkanlığı arasında her yıl yapılmakta olan “Koordinasyon Toplantısı” 19.12.2018 tarihinde Ankara’da TOBB Sosyal Tesislerinde yapıldı.
Toplantıya AUB Bakan Yardımcısı Selim DURSUN, TOBB Başkan Yardımcısı Tamer KIRAN,DDGM Genel Müdürü Vekili Bilgin Recep BEKEM, Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Genel Müdür Vekili Sinan KUŞCU, Karayolu Düzenleme Genel Müdür Vekili Mahmut GÜRSES ile Sivil Toplum Kuruluşları DTD,AND,KARİD,TND,UND,UTİKAD Yönetim Kurulu üyeleri katılmıştır.
Sabah programında Sivil Toplum Kuruluşları, dernekleri ile ilgili sorunlarını ve önerilerini sundular. Bu bölümde DTD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Onur Küçükakdere de bir sunum gerçekleştirdi.
Öğleden sonraki programda da UAB Bakan Yardımcısı Selim DURSUN ve ilgili Genel Müdürlükler değerlendirmelerini yaptılar.
Koordinasyon Toplantısında alınan kararların ulaştırma ve lojistik sektörüne önemli katkılar sağlayacaktır.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!