Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

Lojistik Merkezlerinin Yönetimi ve Modelleri Çalıştayı

Ticaret Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın işbirliği ile "Lojistik Merkezlerin Yönetim, İşletme ve Üstyapı Modellerinin Belirlenmesi Projesi" çalıştayı 30 Kasım 2018 tarihinde TOBB Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.
Çalıştayda, dünyada ve Türkiye'de lojistik merkezlere ilişkin yürütülen faaliyetler ve projedeki mevcut durum hakkında bilgi verilerek; lojistik alanındaki kamu ve özel sektör paydaşları odak grup çalışmaları ile bir araya getirilerek, görüş, değerlendirme, deneyim ve beklentileri projeye yansıtılmaya çalışıldı.
Etkinliğe DTD’yi temsilen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Onur Küçükakdere ve Genel Müdür Yaşar Rota katılmıştır.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!