Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

Alkon Lojistik DTD Üyeleri arasına katıldı

DTD’nin 06 Kasım 2018 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında Alkon Lojistik üyelik başvurusu değerlendirilerek kabul edilmiştir.
2009 yılında İzmir Aliağa limanlar bölgesinin ilk yerli sermaye ile kurulmuş lider konteyner limanı olan Nemport’un grup şirketleri bünyesinde faaliyetlerine Eylül 2013 tarihinde başlayan Alkon Lojistik , bölge ihracatçısı ve ithalatçısının Nemport ve bölgede bulunan diğer limanlar ile entegre olarak lojistik ihtiyaçlarına anahtar teslim çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur. Biçerova ve Çakmaklı bölgelerinde 2 ayrı demiryolu bağlantılı lojistik terminali son teknoloji ekipmanları ve kalifiye personelleri ile yönetmektedir. Bölge limanlarına çok yakın olan tesislerin sahip oldukları demiryolu bağlantıları sayesinde hem limanların hem de müşterilerinin hinterland ulaşım imkanlarını genişletmekte, ekonomik, hızlı ve sürdürülebilir hizmet üretmektedir.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!