Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

Yeni Üyemiz Öztürk Repair

Demiryolu Taşımacılığı Derneği, her geçen gün yeni üyeleri ile daha da büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor. DTD’nin 20 Şubat 2018 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında Öztürk Konteyner Teknik Servis ve Gözetim San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin üyelik başvurusu değerlendirilerek kabul edilmiştir.

2008 yılında kurulan Öztürk Repair, Türkiye’nin bütün limanlarında ve konteyner depolarında sabit ve mobil servisleri ile standart ve Reefer konteyner tamir bakım, onarım ve depolama hizmetleri vermektedir. IICLI sertifikalı gözetmenler ile uluslararası platformda geçerliği olan yüksek standartlarda sigortalı tamirat servisi verebilen firma, Reefer konteynerlerde ise temsilciliği yapmış olduğu firmalar ile geniş ürün çeşitliliği ile yedek parça temininde bulunabilmektedir.
Hareket kısıtlaması olmadan ve en rekabetçi maliyetler ile konteyner sahibi firmalar için en iyi alternatifli servisi vermeyi hedef edinmiş şirket konteyner üretim faaliyetleri ile ürün yelpazesini genişletmiştir.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!