Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

TCDD Taşımacılık AŞ Gelecek Vizyonu ve Ortak Akıl Çalıştayı Yapıldı

“TCDD Taşımacılık AŞ Gelecek Vizyonu ve Ortak Akıl Çalıştayı” 29 Kasım 2017 tarihinde YHT Gar bünyesinde bulunan The Ankara Hotel’de gerçekleştirildi.
Çalıştayın amacı; TCDD Taşımacılık A.Ş.’nin kurumsal yapısının güçlendirilmesi, paydaşlarla beyin fırtınası yapılarak tren işletmeciliğine farklı bakış açıları getirilmesi, dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmeler çerçevesinde güçlü ve zayıf yönlerin belirlenerek bu sayede kurumsal stratejilere ve eylem planlarına yön vermek için ortak akıl platformu oluşturmak olarak belirlenmiştir.
Çalıştaya TCDD Taşımacılık A.Ş. yöneticileri, DTD üyeleri, ayrıca demiryolu sektöründe faaliyet gösteren kamu kurum ve kuruluşlarının çeşitli kademedeki personeli, üniversiteler ve çeşitli bakanlıklardan katılım sağlanmıştır.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!