Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

Şebeke Bildirimi ve Uygulamaları Çalıştayı Gerçekleşti

Demiryolu sektörünün serbestleşme sürecindeki ilk “Şebeke Bildirimi ve Uygulamaları Çalıştayı” 13-16 Kasım 2017 tarihleri arasında Ayaş’ta yapıldı.
Çalıştaya, TCDD adına Genel Müdür Yardımcısı Ali İhsan Uygun, DDGM Genel Müdürü İbrahim Yiğit, TCDD Taşımacılık A.Ş Genel Müdürü Veysi Kurt, Demiryolu Taşımacılığı Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Salkaya ile İZBAN Banliyö Taşımacılığı Ticaret AŞ, TÜLOMSAŞ, TÜDEMSAŞ, TÜVASAŞ yetkililerinin yanı sıra sektörde faaliyet gösteren firma temsilcileri katıldı.
Tren İşletmecileri için yetkilendirme, Şebeke Bildirimi ve Uygulamaları, müşteri ilişkileri, kapasite tahsis işlemleri, kapasite geliştirme işlemleri, altyapı ücretlendirme süreçleri ve sektörün yeni yapısında yaşanan sorunların görüşülmesi ve çözüm önerinin geliştirilmesi amacıyla düzenlenen Çalıştay TCDD Genel Müdür Yardımcısı Ali İhsan Uygun’un açılış konuşması ile başladı.
DDGM Genel Müdürü İbrahim Yiğit, DDGM süreçleri ve sektörün yeni yapısına vurgu yaparken, TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Veysi Kurt ise, demiryolu ile ilgili düzenlemeler yapılırken bütün paydaşların görüşlerini almanın önemine işaret etti.

DUYURU

Temel Demiryolu Taşımacılığı Semineri

Ayrıntılı bilgi ve katılım formu için, Eğitim Program Sekreteryası
Tel: 0216 495 29 65 – 69
e-posta: nukhet@dtd.org.tr
Son başvuru tarihi : 01 Şubat 2019 Cuma

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!