Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

TOBB Ulaştırma ve Lojistik Sektör Meclis Toplantısı Yapıldı

TOBB Ulaştırma ve Lojistik Sektör Meclisi Toplantısı 08 Kasım 2017 tarihinde TOBB İstanbul binasında gerçekleşmiştir.
Toplantıya DTD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Güleç, Genel Müdür Yaşar Rota ve Genel Müdür Yardımcısı Nükhet Işıkoğlu katılmıştır.
Toplantıda katılımcılara demiryolu sektöründeki son gelişmelere ilişkin bilgi verilmiştir. Ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarına demiryolunun ihtiyaçlarına yönelik sektör taleplerinin iletildiği belirtilmiştir.
Demiryoluna ÖTV’siz yakıt desteği, demiryolu gümrüklerinin 24 saat vardiya usulü çalışması ve makinist eğitimi konuları gündeme getirilmiş ayrıca kombine taşımacılığı desteklemek için Avrupa Birliğinde ve daha önce ülkemizde de uygulandığı üzere 5 dingilli karayolu vasıtalarının tonajları 40 tondan 44 tona çıkartılmasının önemine değinilmiştir.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!