Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

Elektrikli Raylı Ulaşım Sistemleri Sempozyumu (ERUSİS 2017) - 27-28 Ekim 2017

Türkiye’nin Demiryolu Taşımacılığı konusunda ortaya koyduğu büyük gelişimin, yurt içinden ve yurt dışından yansımalarının gündeme taşınabilmesi amacıyla, 27-28 Ekim 2017 tarihlerinde Elektrikli Raylı Ulaşım Sistemleri Sempozyumu (ERUSİS 2017), ilk kez uluslararası olarak yapılacaktır.

DTD’nin de destekleyen kuruluşlar arasında yer aldığı sempozyumun konu başlıkları şunlardır;

• Raylı Sistem Teknolojileri
• Raylı Sistem Alt Yapıları
• Sinyalizasyon
• İnsan Kaynakları
• Test ve Sertifikasyon
• Akıllı Ulaşım Sistemleri
• Bakım ve Otomasyon
• Simülasyon
• Emniyet Yönetim Sistemleri
• Enerji Modelleme ve Yönetimi

Raylı Sistemler Sektöründe ürün ve hizmet üreten kamu ve özel sektördeki birçok firma yetkilileri ile Sivil Toplum Örgütü Yöneticilerinin katıldığı Geleneksel ERUSİS Etkinliğinde bu yıl, Yurt Dışından da sektörde yer alan tüm araştırmacıların yanı sıra şirket yöneticilerinin de katılması beklenmektedir.
Sempozyum ile ilgili detaylı bilgiye etkinliğin web sayfasından ulaşabilirsiniz.
erusis.org

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!