Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

Avrupa’ya Yeni Konteyner Treni

Avrupa ile Türkiye arasında yeni bir konteyner treni hattı çalışmaya başladı.
TurkRail Demiryolu Taşımacılık tarafından organize edilen tren Halkalı ile Viyana arasında çalışıyor. 14 Temmuz’da hareket eden ilk tren, 18 Temmuz’da Viyana’da oldu.
Metrans’ın seferlerini sona erdirmesinden sonra tek operatörün hizmet verdiği Türkiye-Avrupa hattında TurkRail ile rekabet artacak.
TurkRail, Balo’dan sonra bu hatta tren işleten ikinci Türk şirketi oldu.
Hat, Tüdemsaş’ta üretilen yeni nesil konteyner vagonlarını kullanıyor.
Hattın Avrupa’daki çözüm ortakları Bulmarket ve Hupac.

Kaynak: https://tr.railturkey.org/

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!