Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

TÜSİAD - ÇİTAM İşbirliği İle OBOR Toplantısı

TÜSİAD – ÇİTAM (Çin-Türk Araştırma Merkezi) işbirliğinde 09 Mayıs Salı günü 14:00-17:00 saatleri arasında TÜSİAD Genel Binası’nda “Bir Kuşak & Bir Yol: Türkiye için Fırsatlar ve Zorluklar” konulu bir toplantı gerçekleştirilmiştir.
Toplantıda OBOR projesinin Türkiye üzerindeki jeopolitik, lojistik, sanayi, finans, hukuk vb üzerindeki etkileri farklı boyutları ile ele alınmıştır.
Toplantının nihai hedefi, 14-15 Mayıs tarihlerinde Pekin’de gerçekleşecek Kuşak ve Yol Forumu öncesinde Sayın Cumhurbaşkanı’na iletilmek üzere bir metin oluşturulmasıdır.
Toplantıya DTD’yi temsilen Genel Müdür Yaşar Rota ve Genel Müdür Yardımcısı Nükhet Işıkoğlu katılmıştır. Yaşar Rota toplantıda demiryolu konulu bir sunum gerçekleştirmiştir.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!