Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

UDHB Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğü – DTD Toplantısı Yapıldı

DTD, sektördeki gelişmeleri, yaşananları değerlendirmek ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak üzere UDHB Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğünden bir toplantı talebinde bulunmuştur.
UDHB Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğü bu talep üzerine DTD Yönetim Kurulu’nu 12 Nisan 2017 tarihinde davet ederek bir toplantı düzenlemiştir. DDGM Genel Müdür V. Sayın İbrahim Yiğit’in başkanlık ettiği toplantıya, ilgili daire başkanları ve çalışma arkadaşları ile DTD Yönetim Kurulu Üyeleri katılmıştır.
DTD’nin daha öncesinde DDGM’ye iletmiş olduğu sorunlar ve öneriler, DDGM tarafından yapılan bir sunum ile cevaplanarak karşılıklı değerlendirmelerde bulunulmuştur.
DTD olarak bu verimli ve olumlu toplantıyı organize eden DDGM yetkililerine teşekkür ederiz.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!