Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

DTD Yönetim Kurulu Başkanı’nın demokrasi karşıtı kalkışma girişimi ile ilgili açıklaması;

15 Temmuz gecesi, milletimizin iradesine karşı düzenlenen bir darbe girişimine maruz kalmış ve milli irade ortadan kaldırılmak istenmiştir.

Aziz milletimiz, dünya tarihinde eşine az rastlanan bir birlik ve dayanışma içinde bu girişimi başarıyla engellemiştir.

Demiryolu Taşımacılığı Derneği olarak, 20 Temmuz günü bu konu ile ilgili TBMM’de düzenlenen “ Demokrasiye Bağlılık “ oturumuna katıldık ve her zaman, milli iradenin ve demokrasinin yanında olduğumuzu, bu tür durumlarla karşılaşmamanın temel şartının her kurumda ve hayatın her noktasında dil, din, ırk, yaşam biçimi gözetmeksizin liyakatin uygulanması olduğunu bildirdik.

Bu vesileyle, darbecilere karşı demokrasi mücadelesinde hayatlarını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, başta aileleri olmak üzere tüm milletimize başsağlığı, yaralanan gazilerimize acil şifalar diliyoruz.

Türkiye Cumhuriyetinin aziz milletinin demokrasiye sahip çıkmasından ve bu milletin bir ferdi olmaktan dolayı duyduğumuz gururu kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Özcan Salkaya
Demiryolu Taşımacılığı Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!