Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

DTD ve TCDD CER Dairesi arasında toplantı yapıldı

DTD Yönetim Kurulu ve TCDD Genel Müdürlüğü Cer Dairesi Başkanlığı arasında 17 Mayıs 2016 tarihinde Ankara TCDD Genel Müdürlük Binası’nda bir toplantı yapıldı. Toplantının bir kısmına Veysi Kurt Bey de katıldı. Cer Dairesi Başkanı Mehmet Bayraktutar ve ekibinin de katıldığı toplantıda “Cotif Hükümleri Çerçevesinde “Zilyed” İçin Hazırlanan Yük Vagonları Bakım Yönetimi Sözleşmesi” ve “Cotif Hükümleri Çerçevesinde “Bakımdan Sorumlu Birim” İçin Hazırlanan Yük Vagonları Bakım Yönetimi Sözleşmesi” üzerindeki görüş ve öneriler dile getirildi. DTD’nin ilgili sözleşmelerin bazı maddeleri hakkında yetkililere ilettiği ve mutabık kalınan görüşler neticesinde sözleşmelerin revize edilerek tekrar DTD’ye iletileceği belirtildi. 
TTŞ 340 konusunda yapılacak toplantının da 03 Haziran 2016 tarihinde yine TCDD Genel Müdürlük binasında yapılmasına karar verildi. 

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!