Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

Ekonomi ve Lojistik Zirvesi 2016 Gerçekleşti

Tüm taşıma modlarının tartışılması, içinde bulunduğumuz coğrafyada uluslararası lojistik projelerin gözden geçirilmesi, tekstil, otomotiv, enerji, gıda gibi reel sektörlerin lojistik dünyasından beklentilerinin ortaya konulması amacıyla düzenlenen Ekonomi ve Lojistik Zirvesi 12 mayıs 2016 tarihinde İstanbul’da Hilton Bomonti Otel’de yapıldı.  
UTA Lojistik Dergisi tarafından organize edilen Ekonomi ve Lojistik Zirvesi 2016 Kalkınma Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ve sektör dernekleri desteğiyle gerçekleşti.
DTD’nin de destekleyen kuruluşlar arasında yer aldığı zirvenin “Türkiye’nin Demiryolu Stratejisinde Gelinen Nokta, Sorunlar ve Çözümler” konulu oturumuna DTD Yönetim kurulu üyesi Erdin Erengül konuşmacı olarak katıldı. 
Oturumda;
- Türkiye’nin Demiryolu Yük Taşımacılık Altyapısı
- Gündemdeki Yatırımlar ve Uluslararası Projeler
- Türkiye Modern İpek Yolu’nun Neresinde?
- Demiryolunda Serbestleşme Hangi Adımları Bekliyor?
- Lojistik Merkez Yatırımlarındaki Son Durum
- Kamu ve Özel Sektörün Beklentileri
konuları tartışıldı.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!