Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

KAİK Demiryolu Kazaları Çalıştayı yapıldı

UDHB Kaza Araştırma ve İnceleme Kurulu KAİK, demiryolu sektöründe başlayan serbestleşme sürecinde farkındalığı artırmak amacıyla kamu ve özel sektördeki paydaşların bir araya geldiği bir platformda Kurulun genel yapısını ve işleyişini anlatmak, mevzuatı hakkında bilgilendirme yapmak, dünyadaki benzer kurul ve yapıların çalışma yöntemlerini irdelemek, Kurulun demiryolu kaza incelemeleri başta olmak üzere, çalışma ve faaliyetlerine yön vermek ve bahsi geçen konularda görüş alışverişinde bulunmak üzere tüm ilgililerin katılımıyla 05-07 Mayıs 2016 tarihleri arasında Antalya'da "Demiryolu Kazaları Çalıştayı" düzenlenmiştir.
KAİK Demiryolu Kazaları Çalıştayına DTD’yi temsilen Yönetim Kurulu Üyesi Onur Küçükakdere ve Hamdi Seyhun katılmıştır.  Hamdi Seyhun çalışayda “DTD Tanıtımı ve Serbestleşmeden Beklentiler” konulu bir sunum gerçekleştirmiştir.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!