Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

DTD Trans – Hazar Çok Modlu Güzergah Çalıştayına katıldı

Trans-Hazar Çok Modlu Güzergah Çalıştayı 8 Mart Salı günü The Grand Tarabya Oteli’nde gerçekleşti. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile Türk Keneşi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen çalıştayda, Türk Keneşi’ne üye ülkelerin bürokratları ve sektör temsilcileri bir araya geldi.
Türk Keneşi’ne üye ülkelerin kamu görevlileri, yerel vebölgesel girişimciler ile akademisyenler tarafından, güzergâhın önemi, sürdürülebilirliği ve güzergahın etkinliğinin arttırılması için yapılması gerekenler ile Hazar Transit Koridorunun güncel durumuna ilişkin bilgiler katılımcılarla paylaşıldı.
Trans - Hazar Çok Modlu Çalıştayı’na DTD’yi temsilen Genel Sekreter Ömer Bacanlı, Genel Müdür Yaşar Rota, Genel Müdür Yardımcısı Nükhet Işıkoğlu ve üye Onur Küçükakdere katılım sağladı. 
Bölge ülkeleri temsilcilerinin hattın gelişimi konusunda yaptığı fikir alışverişleri ile süren toplantının sonuçları raporlanarak Türk Keneşi’ne üye ülkelerin bakanlarına sunulacaktır.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!