Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

DDGM ve DTD Yönetmelik Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Demiryolu Sektörünün Serbestleştirilmesi ardından yürürlüğe girecek olan "Demiryolu İşletmeciliği Yetkilendirme Yönetmeliği"  UDHB Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğü tarafından DTD’ye iletilerek görüş ve önerileri talep edilmiştir. 
"Demiryolu İşletmeciliği Yetkilendirme Yönetmeliği" tüm DTD üyeleri ile paylaşılarak görüşler talep edilmiş ve ardından DTD merkezinde yapılan bir çalıştay ile gelen görüş ve öneriler değerlendirilmiştir. Çalıştay toplantısı ardından oluşturulan görüş ve öneriler 18 Şubat 2016 tarihinde DDGM Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğü ofisinde yapılan bir toplantıyla DDGM yetkililerine iletilmiştir. 
DTD ve DDGM yetkilileri arasında yapılan toplantı verimli ve olumlu geçmiş, karşılıklı fikir alışverişi ve değerlendirmeler yapılmıştır. 

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!