Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

DTD Yönetim Kurulu Toplantısı TÜPRAŞ Tesislerinde Gerçekleştirildi

DTD üyesi TÜPRAŞ’ın daveti üzerine, 09 Şubat 2016 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu Toplantısı Kocaeli’nde bulunan TÜPRAŞ Tesislerinde gerçekleştirilmiştir. 
TÜPRAŞ Petrol sektöründe yüksek performans gösteren, çevre ve yaşam değerlerine saygılı öncü bir şirket olmak amacındadır. Yenilikçi uygulamalarla sektörü yönlendirmekte ve ülkenin petrol ürünleri ihtiyacını karşılamaktır.
TÜPRAŞ çalışanları tarafından, toplantı öncesi DTD üyeleri ile birlikte bir saha gezisi yapılmıştır. Bu gezide vagon dolum, boşaltım tesisleri, yapılan demiryolu taşımaları, kurumun tarihçesi, ürünler ve üretim hakkında genel bilgiler verilmiştir. DTD Üyesi TÜPRAŞ İzmit-Kırıkkale ve Batman rafinerileri arasında demiryolu ile akaryakıt taşıması yapmaktadır.
TÜPRAŞ tesislerinde yapılan gezi ardından katılım sağlayan üyeler ile birlikte DTD Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirilmiştir. 

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!