Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

DTD TÜLOMSAŞ Tesislerine Ziyarette Bulundu

Türkiye Lokomotif ve Vagon Sanayi A.Ş. TÜLOMSAŞ’ın daveti üzerine, DTD’nin 19 Ocak 2016 tarihindeki Yönetim Kurulu Toplantısı Eskişehir’de bulunan TÜLOMSAŞ Tesislerinde gerçekleştirilmiştir. 
TÜLOMSAŞ yetkilileri toplantı öncesinde hep birlikte yapılan fabrika gezisinde üretim ve ürünler hakkında DTD üyelerine bilgiler vermiştir. Fabrika gezisi ardından TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı, diğer yetkililer ve DTD Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla yapılan toplantıda, TÜLOMSAŞ’ın ürettiği lokomotif ve vagonların teknik özellikleri ile ilgili bir sunum gerçekleştirilmiştir.
TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı, bu yıl içinde TÜLOMSAŞ’ın üç günde bir lokomotif yapacak duruma gelebileceğini, bu konuda General Electric ile partner olduklarını, Ar-Ge konusunda TÜBİTAK ile işbirliği içinde olduklarını, TSI sertifikalı vagon üretimi yapabileceklerini belirtmiştir.  Ayrıca DTD üyelerinin görüşleri ve beklentileri dikkate alınarak önümüzdeki süreçte yapılacak üretimlere yön verebileceğini, bu konulardaki görüş alışverişlerinin önemli olduğunun altını çizerek her türlü işbirliğine açık olduklarını belirtmiştir. 

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!