Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

DTD TÜLOMSAŞ Tesislerine Ziyarette Bulundu

Türkiye Lokomotif ve Vagon Sanayi A.Ş. TÜLOMSAŞ’ın daveti üzerine, DTD’nin 19 Ocak 2016 tarihindeki Yönetim Kurulu Toplantısı Eskişehir’de bulunan TÜLOMSAŞ Tesislerinde gerçekleştirilmiştir. 
TÜLOMSAŞ yetkilileri toplantı öncesinde hep birlikte yapılan fabrika gezisinde üretim ve ürünler hakkında DTD üyelerine bilgiler vermiştir. Fabrika gezisi ardından TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı, diğer yetkililer ve DTD Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla yapılan toplantıda, TÜLOMSAŞ’ın ürettiği lokomotif ve vagonların teknik özellikleri ile ilgili bir sunum gerçekleştirilmiştir.
TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı, bu yıl içinde TÜLOMSAŞ’ın üç günde bir lokomotif yapacak duruma gelebileceğini, bu konuda General Electric ile partner olduklarını, Ar-Ge konusunda TÜBİTAK ile işbirliği içinde olduklarını, TSI sertifikalı vagon üretimi yapabileceklerini belirtmiştir.  Ayrıca DTD üyelerinin görüşleri ve beklentileri dikkate alınarak önümüzdeki süreçte yapılacak üretimlere yön verebileceğini, bu konulardaki görüş alışverişlerinin önemli olduğunun altını çizerek her türlü işbirliğine açık olduklarını belirtmiştir. 

DUYURU

Temel Demiryolu Taşımacılığı Semineri

Ayrıntılı bilgi ve katılım formu için, Eğitim Program Sekreteryası
Tel: 0216 495 29 65 – 69
e-posta: nukhet@dtd.org.tr
Son başvuru tarihi : 01 Şubat 2019 Cuma

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!