Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

DTD Üyesi ve Samsun Milletvekili Fuat Köktaş Makamında Ziyaret Edildi

DTD Üyesi olan Köktaş Lojistik firması sahibi Samsun Milletvekili, aynı zamanda TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi olan Sayın Fuat Köktaş makamında ziyaret edildi.
Yeni görevleri dolayısıyla tebrik edildi, başarılar dilekleri iletildi.
Demiryolu Ulaştırmasının Serbestleştirilmesi, Yönetmelikler, ECM gibi konularda görüş alışverişinde bulunuldu. Sayın Fuat Köktaş, Komisyon ve Meclis çalışmalarında demiryolu konusunu gündemde tutacağını belirtti.
Ayrıca Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Binali Yıldırım ile ECM ve Tescil konusunu görüştüğünü, bu konularla ilgili yazılı taleplerimizi Sayın Bakana verdiğini söyledi.
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'dan DTD olarak randevu alacağını, birlikte ziyaretine gideceğimizi de ilave etti.
Çok samimi bir ortamda yapılan görüşmelerden DTD olarak çok memnun olduğumuz kendilerine ifade edildi.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!