Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

UDHB Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğü İle Toplantı Yapıldı

Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğünün daveti üzerine DDGM ve DTD arasında 05 Ocak 2016 tarihinde Ankara’da bir toplantı gerçekleştirildi.
Toplantıya DDGM Genel Müdürü Erol Çıtak, Daire Başkanları Bilgin Recep Bekem ve Mahmut Çelik ile çalışma arkadaşları katıldılar. 
Toplantıda, yayımlanan ve yayımlanacak yönetmeliklerle ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. ECM ve Tescil İşlemleri konusundaki  DTD'nin tüm görüşleri not alındı. 
DDGM yetkilileri DTD'nin önerileri için kendi içlerinde de değerlendirmelerde bulunacaklarını, önerilere olumlu yaklaşıldığını belirttiler.
DDGM, demiryolu ulaştırmasının serbestleştirilmesinin amacı ile Türkiye Özel Sektörünün dinamizminin sektöre katkı sağlanmasının önünün açılması konusunda yaklaşımları olduklarını ilave ettiler.
Böyle toplantıların daha sıklıkla yapılması konusunda karşılıklı temennilerde bulunuldu.
DDGM Genel Müdürü Sayın Erol Çıtak ve çalışma arkadaşlarına DTD’ye bu imkânı verdikleri için çok teşekkür ederiz.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!