Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

Yeni Üyemiz SIEMENS A.Ş.

DTD yeni üyeleriyle her geçen gün daha da büyüyerek güçleniyor.  26 Kasım 2015 tarihinde yapılan DTD Yönetim Kurulu Toplantısı’nda SIEMENS A.Ş.’nin üyelik başvurusu değerlendirilerek kabul edilmiştir.
Siemens, tek elden çözüm sağlayıcısı ve sistem bütünleştiricisi olarak, demiryolu ulaşımının tüm alanlarında sürdürülebilir çözümler için gerekli tüm uzmanlıkları bir araya getirmektedir. Toplu taşımadan, yolcu ve yük taşımacılığına yönelik ana hat hizmetlerine kadar değişen alanlarda, demiryolu ulaşımının her türü için dengeli ve kapsamlı bir yaklaşımı bulunmaktadır. Güvenilirlik, emniyet, yolcu tercihini arttıran cazibe ve verimlilik, işletmeci kuruluşlara ve çevreye yarar sağlayan en yüksek önceliklerdir.
Enerji tasarruflu Siemens trenleri, şimdiden İspanya'nın kavurucu sıcakları ve Rusya'nın dondurucu soğuklarında ilerlerken, Almanya ve Çin'in can damarları olan endüstriyel bölgelerini birbirine bağlıyor. Siemens, çalışkan banliyö trenlerinden, seri üretilebilen en hızlı trene, dünyanın her köşesinde ekonomilerin ihtiyaç duyduğu hareketliliği sağlamak için çalışıyor.
Yeni üyemize "hoş geldiniz" diyor, üyeliklerinin hayırlı olmasını diliyoruz.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!