Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

DTD Logitrans Transport Lojistik İstanbul Fuarı'na katıldı

DTD bu yıl yedincisi düzenlenen taşımacılık ve lojistik sektörünün en önemli fuarlarından Logitrans Transport Lojistik İstanbul Fuarı'na katıldı. 18-20 Kasım 2015 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşen fuarda DTD standında katılımcılara demiryolu sektörü, çalışmaları ve üyeleri hakkında bilgi verdi.
Aralarında Almanya, İtalya, Avusturya, Fransa, Belçika gibi ülkelerin yer aldığı toplam 13 ülkeden 182 şirketin katıldığı Logitrans Transport Lojistik Fuarı'nda lojistik, telematik ve taşımacılığın tüm katma değer zincirinin içindeki ürün ve hizmetler sergilendi.
DTD Genel Sekreteri Ömer Faruk Bacanlı, fuar kapsamında BUV – Almanya Girişimciler Dernekleri Federasyonu tarafından organize edilen “Demiryolu Taşımacılığı ve Hinterland Bağlantıları Gelişim, Potansiyel ve Yetenekler” konulu konferansta Türkiye’de Demiryolu ve Hinterland Bağlantıları konulu bir sunum gerçekleştirdi.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!