Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

2.Uluslararası Demiryolu Endüstrisi ve Pazarı Konferansı 10 Eylül 2015 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirildi

2.Uluslararası Demiryolu Endüstrisi ve Pazarı Konferansı 10 Eylül 2015 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirildi.
Demiryolu Taşımacılığı ve Endüstrisine Yönelik Devlet Politikaları, Yeni Düzenlemeler, Raylı Sistemlerde Teknolojik Gelişmeler, Enerji ve Çevre Yönetimi, Sinyalizasyon ve Telekomünikasyon vs. konularının tartışıldığı konferansa kamu kurumları, ulusal ve uluslar arası dernek ve özel sektör yöneticileri katılım sağladı. 
Demiryolu Taşımacılığı Derneği Genel Sekreteri Ömer Faruk Bacanlı, konferansın Demiryolu Endüstrisinde Güncel Mevzuatlar Projeler konulu ilk oturumunda “Demiryolu Taşımacılığında Güncel Mevzuatlar” konulu bir sunum gerçekleştirdi. 
Konferans kapsamında T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, TCDD Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları, AYGM Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü, TÜDEMSAŞ Türkiye Demiryolları Makinaları San. A.Ş, TÜVASAŞ Türkiye Vagon San. A.Ş., demiryolu teknolojisi, yan sanayi, sinyalizasyon, lojistik firmaları ve sektör dernekleri de demiryolu endüstrisine yönelik sunumlar yaptılar.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!