Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

DTD Üyelerini Ziyaret Ediyor

Demiryolu Taşımacılığı Derneği’nin üyeleri ile ilişkilerini geliştirme, sorunlar ve öneriler ile ilgili ilk ağızdan bilgi almak ve görüş alışverişinde bulunmak çalışmaları kapsamında üye firmaları ziyaret etme kararı alarak ziyaretlerine başladı.
DTD Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Bacanlı ve DTD Genel Müdür Yardımcısı Nükhet Işıkoğlu’nun yaptığı üye ziyaretlerinde sektörün durumu, önümüzdeki serbestleşme sürecinin etkileri, yaşanan sıkıntılar, yapılması planlanan projeler, değerlendirmeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu ve dernek çalışmaları konusunda üyelerin beklentileri hakkında bilgi alındı. 
DTD Üyesi firmalara yapılan ziyaretlerde firmanın faaliyetleri, demiryoluna bakışı ve projeleri, dernek çalışmaları hakkındaki görüş ve önerileri alındı.
Bu ziyaretler kapsamında İstanbul’da Ece Petrol, Batı Vagon, Ekol Lojistik ve Güvenok firmaları ziyaret edildi. Ziyaretlere Eskişehir’de bulunan DTD üyesi firmalarla devam edildi. Eskişehir’de Hoşcan Lojistik, Esray Makine, Lojistik 26, Sarp Lojistik ve Savronik firmaları ziyaret edildi. Ankara’da ise Raykent ve Va-Ko firmalarına ziyaretler gerçekleştirildi. 
Üyelerden, DTD’nin yoğun katılım, görüş ve öneri beklediği çalıştay, toplantı ve üye yemeklerine katılım sağlanması konusunda hassasiyet göstermeleri, özellikle faaliyet alanları ile ilgili konularda bilgi ve tecrübelerini diğer dernek üyeleri ile paylaşmaları istendi.
Son derece olumlu ve verimli geçen üye ziyaretlerinin önümüzdeki süreçte de periyodik olarak devam ettirilmesinin dernek çalışmalarına önemli katkı sağlayacağı belirtildi.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!