Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

DTD Üyelerini Ziyaret Ediyor

Demiryolu Taşımacılığı Derneği’nin üyeleri ile ilişkilerini geliştirme, sorunlar ve öneriler ile ilgili ilk ağızdan bilgi almak ve görüş alışverişinde bulunmak çalışmaları kapsamında üye firmaları ziyaret etme kararı alarak ziyaretlerine başladı.
DTD Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Bacanlı ve DTD Genel Müdür Yardımcısı Nükhet Işıkoğlu’nun yaptığı üye ziyaretlerinde sektörün durumu, önümüzdeki serbestleşme sürecinin etkileri, yaşanan sıkıntılar, yapılması planlanan projeler, değerlendirmeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu ve dernek çalışmaları konusunda üyelerin beklentileri hakkında bilgi alındı. 
DTD Üyesi firmalara yapılan ziyaretlerde firmanın faaliyetleri, demiryoluna bakışı ve projeleri, dernek çalışmaları hakkındaki görüş ve önerileri alındı.
Bu ziyaretler kapsamında İstanbul’da Ece Petrol, Batı Vagon, Ekol Lojistik ve Güvenok firmaları ziyaret edildi. Ziyaretlere Eskişehir’de bulunan DTD üyesi firmalarla devam edildi. Eskişehir’de Hoşcan Lojistik, Esray Makine, Lojistik 26, Sarp Lojistik ve Savronik firmaları ziyaret edildi. Ankara’da ise Raykent ve Va-Ko firmalarına ziyaretler gerçekleştirildi. 
Üyelerden, DTD’nin yoğun katılım, görüş ve öneri beklediği çalıştay, toplantı ve üye yemeklerine katılım sağlanması konusunda hassasiyet göstermeleri, özellikle faaliyet alanları ile ilgili konularda bilgi ve tecrübelerini diğer dernek üyeleri ile paylaşmaları istendi.
Son derece olumlu ve verimli geçen üye ziyaretlerinin önümüzdeki süreçte de periyodik olarak devam ettirilmesinin dernek çalışmalarına önemli katkı sağlayacağı belirtildi.

DUYURU

Temel Demiryolu Taşımacılığı Semineri

Ayrıntılı bilgi ve katılım formu için, Eğitim Program Sekreteryası
Tel: 0216 495 29 65 – 69
e-posta: nukhet@dtd.org.tr
Son başvuru tarihi : 01 Şubat 2019 Cuma

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!