Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

TOBB Türkiye Ulaştırma ve Lojistik Meclis Başkanlık Divanı Seçimleri Yapıldı

TOBB Türkiye Ulaştırma ve Lojistik Meclisi Toplantısı 22 Haziran 2015 tarihinde İstanbul’da gerçekleşti. TOBB Başkan Yardımcısı Sn. Halim Mete’nin açılış konuşması ile başlayan toplantı Meclis Başkanlık seçimleri ile devam etti. 
Türkiye Ulaştırma ve Lojistik Meclisi Başkanlığı görevini sürdüren Sn. Çetin Nuhoğlu yeni dönemde de oybirliği ile Meclis Başkanı olarak seçildi. 
Türkiye Ulaştırma ve Lojistik Meclisi Başkan Yardımcılığına DTD Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Özcan Salkaya, MNG Kargo Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Sn. Aslan Kut, Murhak Nakliyat şirket ortağı Sn. Hakan Bezginli, UND Genel Sekreteri Sn. Hakkı Başman, UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Turgut Erkeskin ve Posta ve Telgraf Teşkilatı Daire Başkanı Sn. Mustafa Soran seçilmişlerdir. 

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!