Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

DTD Beykoz Lojistik MYO Kariyer Günlerine katıldı

Beykoz Lojistik MYO Kariyer Günleri 13-17 Nisan 2015 tarihleri arasında, Lojistik Kulübü, Havacılık Kulübü, Medya Kulübü, Bilişim Girişimcilik & İşletme ve Denizcilik Kulüpleri tarafından düzenlendi. Kariyer Günleri Mütevelli Heyet Başkanı Ruhi Engin Özmen’in açılış konuşması ile başladı. Özmen öğrencilere, “İş hayatındaki başarının sırrı özgüven, akademik bilginin yanında edinilen entelektüel birikim ve kendini iyi ifade etmek” dedi. Öğrencilere yaptıkları işi sevmemeleri durumunda iş hayatında başarılı olamayacaklarını anlatan Özmen, “İşinizi sevin, iş yeri de bir öğrenme ortamıdır, hep öğrenin” dedi. Kariyer Günleri boyunca tüm oturumlardaki konuşmacı konuklar öğrencilerimiz tarafından ilgiyle dinlendi, sektör ve kariyer haritası konusundaki ipuçları not edildi.
Kariyer Günleri’ne Demiryolu Taşımacılığı Derneği (DTD) Genel Müdürü Yaşar Rota, DTD Genel Müdür Yardımcısı Nükhet Işıkoğlu, UN Ro-Ro Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Fuat Pamukçu, Türkiye’nin İlk F16 Kadın Pilotu Berna Şen, Çelebi Hava Servisi Operasyon Direktörü Nagehan Ekener, ENBE Orkestrası Kurucusu Behzat Gerçeker, solist İlyas Yalçıntaş, Yazar ve Eğitimci Aykut Taşdelen, Microsoft Bölge Müdürü Daron Yöndem, Genç Girişimci Efe Kethüda, Havi Lojistik İş Geliştirme Direktörü Derman Aydoğan, Emir Gümrük Müşavirliği Genel Müdürü Mehmet Baykal, UN Ro-Ro Limanlar Operasyon Müdürü Levent Şinel, UN Ro-Ro İK Müdürü Murat Özçelikyürek, Kaptan Uğur Demir, China Shipping Yöneticileri Nuri Kuduğ, İrfan Alim ve İK Müdürü Bilge Karaçam konuşmacı olarak katıldılar.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!