Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

Yunanistan ve Türkiye arası Kombine Taşımacılığı Destekleme Konulu Araştırma Toplantısı

Kuzey Yunanistan Yunan-Türk Ticaret Odası’nın desteği ile Aristotales Üniversitesi Transport bölümü yetkilileri, “Türkiye – Yunanistan arasında kombine ve çok modelli taşımacılığı geliştirmek ve problemleri tanımlamak”  konulu araştırma kapsamında 01 Nisan 2015 tarihinde DTD’yi ziyaret ettiler.
Transport Systems Research Group tarafından da desteklenen araştırma kapsamında yapılan görüşmelerde iki komşu ülke arasında kombine ve çok modlu taşımacılığının mevcut durumu, geliştirilmesi ve yaşanan problemler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
DTD’yi temsilen toplantıya Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Faruk Bacanlı, Cihan Akın ve Genel Müdür Yardımcısı Nükhet Işıkoğlu katılmıştır.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!