Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

Eurasia Rail 5. Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı

Alanında dünyanın 3’ncü büyük demiryolu fuarı olma özelliğini taşıyan  “Eurasia Rail  5. Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik” Fuarı 05 – 07 Mart 2015 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde yapıldı:
Fuarın açılışını Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sn. Lütfi Elvan, TCDD Genel Müdürlüğüne vekâlet eden Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sn. Mehmet Hamdi Yıldırım,  (UIC) Uluslararası Demiryolları Birliği Genel Müdürü Jean-Pierre Loubinoux,  AB Türkiye Delegasyonu Müsteşarı François Begeot ve Türkel Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Korhan Yazgan birlikte yaptı. 
2011 yılından beri Türkel Fuarcılık A.Ş tarafından organize edilen ve TC. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, TCDD, TÜVASAŞ, TÜDEMSAŞ ve TÜLOMSAŞ, KOSGEB, TOBB tarafından resmi olarak desteklenen fuar 18.000 m²  alanda kuruldu.  Fuara,  Türkiye dışında 25 ülkeden 142’si yabancı, toplam 300 firma ile Almanya, Rusya Federasyonu, Fransa, İran, İtalya, Çek Cumhuriyeti ülke katılımı sağladılar. 
DTD’nin de destekleyen kuruluşlar arasında yer aldığı fuara katılım yoğundu. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sn. Lütfi Elvan ve beraberindekiler DTD standını ziyaret ettiler. 
Ayrıca DTD Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Salkaya, fuarla eş zamanlı olarak gerçekleştirilen konferansta “Türkiye Demiryollarının Serbestleştirilmesi ve Sektöre Etkileri” konulu bir sunum gerçekleştirdi.

DUYURU

Temel Demiryolu Taşımacılığı Semineri

Ayrıntılı bilgi ve katılım formu için, Eğitim Program Sekreteryası
Tel: 0216 495 29 65 – 69
e-posta: nukhet@dtd.org.tr
Son başvuru tarihi : 01 Şubat 2019 Cuma

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!