Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

İstanbul Üniversitesi Lojistik Kulübü Etkinlikleri

İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Yüksekokulu’nun inovatif ve girişimci öğrenci yetiştirmek, yeni fikirlerin ortaya çıkmasını sağlamak ve girişimci potansiyeli yüksek öğrencileri, sektör temsilcileri ile bir araya getirmek amacıyla "İnovasyon ve Girişimcilik Laboratuvarı" adı verilen sosyal bir platformu bulunmaktadır. İstanbul Üniversitesi Lojistik Kulübü etkinlikleri kapsamında 16 Aralık 2014 tarihinde İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü Ulaştırma ve Lojistik Yüksekokulu Bilgi İşlem Laboratuvarında DTD Genel Müdürü Yaşar Rota ve DTD Genel Müdür Yardımcısı Nükhet Işıkoğlu’nun katılım ve sunumları ile “Demiryolu Taşımacılığının Sektör Analizi” konusu ele alınmıştır. 
Etkinlikte ülkemizdeki demiryolu taşımacılığının sektör analizi, sektör hedefleri, altyapı durumu, serbestleşme düzenlemeleri, sektörün gelişimi için yeni fikirler ve sektördeki iş imkânları konuları hakkında bilgiler katılımcılarla paylaşılmıştır.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!