Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

2. Alman – Türk Lojistik Forumu

19-21 Kasım 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen  Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı kapsamında 2. Alman – Türk Lojistik Forumu düzenlenmiştir. 
“Türkiye & Almanya İlişkilerindeki Potansiyeller ve Fırsatlar” konu başlığı altında yapılan 2. Alman – Türk Lojistik Forumunda açılış konuşmalarını BUV – Almanya İş Hayatı Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri Önder Kurt, T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Denizcilikten Sorumlu Müsteşar Yardımcısı Özkan Poyraz, Almanya Federal Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı  Dorothee Bär yapmıştır.
 Liman Geliştirme ve Planlama, Geleceğin Limanları, Firmaların Temel İhtiyacı: Limanlara Olan Bağlantılar, Üç Taşıma Modlu Liman Örneği: İskenderun Limak Limanı, Türkiye’de Limanlara Ulaşım Bağlantıları,  Dengeli ve Planlı Malzeme ve Bilgi Akışının Önemi konularında sunumlar yapılmış, katılımcılar birebir görüşme imkanına sahip olmuşlardır.
2. Alman – Türk Lojistik Forumunda DTD Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Bacanlı “Türkiye Limanları ve Demiryolu Bağlantıları” konulu bir sunum gerçekleştirmiştir. 

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!