Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

2. Alman – Türk Lojistik Forumu

19-21 Kasım 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen  Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı kapsamında 2. Alman – Türk Lojistik Forumu düzenlenmiştir. 
“Türkiye & Almanya İlişkilerindeki Potansiyeller ve Fırsatlar” konu başlığı altında yapılan 2. Alman – Türk Lojistik Forumunda açılış konuşmalarını BUV – Almanya İş Hayatı Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri Önder Kurt, T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Denizcilikten Sorumlu Müsteşar Yardımcısı Özkan Poyraz, Almanya Federal Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı  Dorothee Bär yapmıştır.
 Liman Geliştirme ve Planlama, Geleceğin Limanları, Firmaların Temel İhtiyacı: Limanlara Olan Bağlantılar, Üç Taşıma Modlu Liman Örneği: İskenderun Limak Limanı, Türkiye’de Limanlara Ulaşım Bağlantıları,  Dengeli ve Planlı Malzeme ve Bilgi Akışının Önemi konularında sunumlar yapılmış, katılımcılar birebir görüşme imkanına sahip olmuşlardır.
2. Alman – Türk Lojistik Forumunda DTD Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Bacanlı “Türkiye Limanları ve Demiryolu Bağlantıları” konulu bir sunum gerçekleştirmiştir. 

DUYURU

Temel Demiryolu Taşımacılığı Semineri

Ayrıntılı bilgi ve katılım formu için, Eğitim Program Sekreteryası
Tel: 0216 495 29 65 – 69
e-posta: nukhet@dtd.org.tr
Son başvuru tarihi : 01 Şubat 2019 Cuma

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!