Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

Türkiye Hizmet Sektörleri Rekabet Gücü Analizi Projesi

 Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Ekonomi Bakanlığı desteğiyle hayata geçirmeyi planladığı Türkiye Hizmet Sektörleri Rekabet Gücü Analizi Projesi kapsamında bir proje yapmaktadır. Ülkemiz hizmet sektörlerinin mevcut durumunun, hizmet sektörlerinin karşılaştırılmalı uluslararası rekabet gücünün ve hizmet sektörlerindeki liberalizasyonun ekonomik etkilerinin nicel ve niteliksel yöntemlerle analiz edilmesi ve hizmet sektörlerinde rekabet güçlerinin artırılması için gerekli politika önerilerinin belirlenmesini hedeflemektedirler.  Hizmet Sektörleri Rekabet Gücü Analizi Projesi araştırması kapsamında, Demiryolu Taşımacılığı Derneği’nden randevu talep ederek  12 Kasım 2014 tarihinde dernek merkezinde bir araya gelinmiş ve  değerlendirme toplantısı yapılmıştır.  Toplantıda sektörün güçlü ve zayıf yanları, sektördeki tehdit ve fırsatları ve sektörün gelişim alanları görüşülmüştür. 

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!