Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

İstanbul Lojistik Sektörü Analizi Projesi Çalıştayı yapıldı

MÜSİAD, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Kalkınma Ajansı işbirliğinde gerçekleştirilen İstanbul Lojistik Sektörü Analizi Projesi ilk Çalıştayı, 10 Eylül 2014 tarihinde gerçekleştirildi.
“İstanbul Lojistik Sektör Analizi” projesi ile İstanbul lojistik altyapısının, şehrin yerleşim, çevre ve trafiği açısından en rasyonel biçimde düzenlenmesi, orta-uzun vadede ortaya çıkacak talebi de karşılayacak biçimde planlanması hedeflemektedir. 
Çalıştayın açılış konuşmaları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Adil Karaismailoğlu ve MÜSİAD Lojistik Kurul Başkanı Emin Taha tarafından yapıldı.
Prof. Dr. Mehmet Tanyaş, Lojistik Sektöründe hizmet sunan ve hizmet alan toplam 500 işletme arasında yapılan anket sonuçlarını katılımcılarla paylaştı. Ardından Çalıştaya katılan Üniversiteler, STK’lar (Sivil Toplum Kuruluşları), Sektör Temsilcileri ve Kamu Kurumları temsilcilerinden oluşan katılımcılar ile, İstanbul Lojistik Sektörü için SWOT Analizi çalışması yapıldı.
DTD’yi temsilen “İstanbul Lojistik Sektör Analizi Projesi Çalıştayı”na Yük Akışları konusunda Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Öz, Finansman konusunda Dinçer Akıncıgil, Mekansal Planlama konusunda Genel Müdür Yaşar Rota, Sürdürülebilirlik ve Yönetişim konusunda da Genel Müdür Yardımcısı Nükhet Işıkoğlu katıldı. 

DUYURU

Temel Demiryolu Taşımacılığı Semineri

Ayrıntılı bilgi ve katılım formu için, Eğitim Program Sekreteryası
Tel: 0216 495 29 65 – 69
e-posta: nukhet@dtd.org.tr
Son başvuru tarihi : 01 Şubat 2019 Cuma

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!