Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

DTD "Uluslararası Demiryolu Endüstrisi ve Pazarı Konferansı" na katıldı

IMC Organizasyon tarafından düzenlenen ‘Uluslararası Demiryolu Endüstrisi ve Pazarı Konferansı ‘ 18/09/2014 tarihinde The Green Park Hotel Pendik’te yapıldı. 
Ulaştıma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Demiryolu Düzenleme Genel Müdürlüğü’nden Daire Başkanı  Bilgin Bekem’in  açılış konuşmasıyla başlayan konferansta konuşmacılar; Rayder’in Genel Sekreteri Emel Sakarya , DTD Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Salkaya, Tüdemsaş  Üretim Planlama ve Kontrol Dairesi Başkanı Mustafa Yurtseven , Datem İşletme Müdürü Güven Kandemir, UTKAD Yönetim Kurulu Üyesi Kayıhan Özdemir Turan, Bahçeşehir Üniversitesi Ulaştırma Mühendisliği Bölümü’nden Prof. Dr. Tuncer Toprak, RSC Eskişehir Raylı Sistemler Kümelenmesi Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ramazan Yanar, KARDEMİR Ray- Profil Haddehanesi Müdürü İbrahim Tozlu, ASELSAN UlaşımSistemleri Grup Başkanı Seyit Yıldırım, DANIELI Firmasından Urli Gabriele, SOFTRONIC Firmasından Sebastian Ghita ve Sarkuysan Üretim Şefi Murat Demir.  
Bir günlük konferansta ,DTD’yi temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Salkaya  ‘Demiryolunda Serbestleşme ve Sektöre Etkileri ‘  adlı sunumu gerçekleştirdi. 

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!