Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

Tehlikeli Mal Taşımacılığı Konusunda Destek Projesi Toplantısı

Türkiye – AB Mali İşbirliği çerçevesinde UDHB ve Polonya – Litvanya ortaklığı ile yürütülmekte olan “Tehlikeli Mal Taşımacılığı Konusunda Destek” isimli Avrupa Birliği Eşleştirme Projesi Mayıs 2014’te başlamıştır ve proje faaliyetleri hala devam etmektedir. 
Projenin  Değerlendirme ve İnceleme Başlıklı I. Bileşen’inin “Kurumsal yapılanma, uygulama yapısı ve yöntemlerinin incelenmesi” alt başlığı kapsamında proje uzmanlarının da katılımıyla 09 Eylül 2014 tarihinde Ankara’da bir toplantı düzenlenecektir.
Toplantıda; Tehlikeli malların kara taşımacılığındaki mevcut durumunun analizi, Tehlikeli mal taşımacılığı ile ilgili görev ve sorumlulukların ilgili kurumlar arasında paylaştırılması ve kurumların kurumsal yapılanması,Tehlikeli mal taşımacılığı ile ilgili danışma komitelerinin oluşturulması planlanmaktadır.
Toplantıya DTD’yi temsilen Yönetim Kurulu Üyesi Genel Sekreter Jan Berslen Devrim ve Genel Müdür Yardımcısı Nükhet Işıkoğlu katılım sağlayacaklardır.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!