Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

DTD “Kombine Taşımacılık ve Demiryolu ile Tehlikeli Eşya Taşımacılığı” Semineri Yapıldı

Demiryolu Taşımacılığı Derneği (DTD)’nin “Yönetici ve Yönetici Adayları Akademisi” 2014 Eğitim Dönemi kapsamında yapılan eğitimlerin ikincisi 21 Haziran 2014 tarihinde Byotell İstanbul’da gerçekleşti.
“Kombine Taşımacılık ve Demiryolu ile Tehlikeli Eşya Taşımacılığı” konulu seminere sektörün ilgisi ve katılımı yoğun oldu.
Seminerde ilk sunumu “Tehlikeli Madde Taşımacılığı” konusunda UDHB Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Düzenleme Genel Müdür Yardımcısı İzzet Işık gerçekleştirdi. Ardından Alışan Lojistik Operasyon Koordinatörü ve DTD Genel Sekreteri Jan Berslen Devrim “Tehlikeli Madde Lojistiği”, UDHB Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Düzenleme Genel Müdürlüğünden AB Uzmanı Bülent Süloğlu “Kombine Taşımacılık Kavramı, Avrupa ve Türkiye’de Kombine Taşımacılık” ve Konsped Uluslararası Taşımacılık Genel Müdürü ve DTD Üyesi Mete Tırman “Kombine Taşımacılık Sistemleri, Bileşenleri, Olanakları ve Sorunları” konulu sunumları gerçekleştirdiler.
DTD Yönetici ve Yönetici Adayları akademisi 2014 eğitimleri önümüzdeki dönemde demiryolu yöneticilerinin ve yönetici adaylarının bilgilerini genişletecek seminerlerine devam edecektir. Seminer programlarımızın konu başlıkları aşağıda sıralanmaktadır.
o Demiryolu İnsan Kaynakları ve Planlanması
o Demiryolu Araç ve Tesisleri ve Planlanması
o Maliyet Analizi ve Fiyatlandırma
o Rekabet İçin Fark Yaratma
o İşletmelerde Emniyet Yönetimi

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!