Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

RAYTEST TÜRKAK tarafından akredite edildi

TCDD Vakfı, DTD ve RAYDER’in ortak kuruluşu olan RAYTEST 2013 yılından bu yana TS EN ISO 17024 sistemi kurma çalışmalarına devam etmektedir. Bu kapsamda TÜRKAK tarafından 06.06.2013 tarihinde Tren Makinistliğinde sınav ve personel belgelendirme yapan akredite bir kuruluş olma amacıyla akreditasyon denetimi gerçekleştirilmiştir. Yapılan çalışmalar sonucunda TÜRKAK denetim heyeti sunduğu rapor ile RAYTEST’in çalışma motivasyonu ve standardın tüm gerekliliklerini yerine getirmekteki kararlılığını takdir edilmektedir. 
Raytest 30.12.2013 tarihi itibarı ile TÜRKAK tarafından personel belgelendirmesi yapan akredite bir kuruluş olarak TÜRKAK veri tabanında yerini almıştır.
Kısa bir dönem içerisinde MYK yetkilendirme denetimi planlanmaktadır. Böylece MYK tarafından da yetkilendirilmiş bir kuruluş olarak Raytest’in vereceği personel sertifikaları hem TÜRKAK hem de MYK onaylı olacaktır.
Raytest önümüzdeki süreçte 17 demiryolu mesleği için de sistem kurma çalışmalarına  devam etmektedir. 

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!