Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

DTD Demiryolu Eğitimleri Başlıyor

Demiryolu Sektöründe ilk ve tek Sivil Toplum Kuruluşu olan Demiryolu Taşımacılığı Derneği (DTD) Yönetici ve Yönetici Adayları Akademisi 2014 yılı Eğitim Dönemine 15 Şubatta Başlıyor…

İlk seminerimiz “Demiryolunun Kurumsal ve Hukuksal Çerçevesi”
Demiryolunu oluşturan bileşenlere ait kavramsal ve işlevsel düzeyde bilişsel kazanımlar sağlayacak olan bu eğitim dizisi “katılımcıları demiryolu sektöründe ve çalıştıkları kurumda bir adım öteye taşıyacaktır.”
DTD Akademi bünyesinde bu yıl ilkini geliştireceğimiz programda birbirini takip eden ve bütünleyen yedi adet seminer yer alacaktır.
Katılımcılar tüm seminerlere katılabildikleri gibi ilgilerini çeken konulardaki tek tek de katılım sağlayabilirler. Bu çerçevede, her seminer sonrası katılımcılara o seminere ait "KATILIM BELGESİ" verilecektir.

Eğitim Programında yer alan yedi seminer sonunda ise katılımcılar "YÖNETİCİ AKADEMİSİ MEZUNİYET BELGESİ"    almaya hak kazanacaklardır.
15 Şubat 2014 tarihinde İstanbul BYotell'de yapılacak eğitim semineri için ayrıntılı bilgi ve başvuru formuna aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Eğitim programı sekretaryası;
Tel: 0216 495 29 65 Faks: 0216 495 29 24 e-posta:  irem@dtd.org.tr

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!