Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

“DEMİRYOLUYLA TEHLİKELİ EŞYA TAŞIMACILIĞI KURUMSAL VE HUKUKSAL ÇERÇEVESİ” EĞİTİMİ

Günümüzde demiryolu, karayolu, deniz yolu ve boru hatları ile taşınan ve tehlikeli olma özelliği taşıyan maddeler ulusal ve uluslar arası  ticarette önemli bir yer tutmaktadır.
“Demiryoluyla Tehlikeli Eşya Taşımacılığı Kurumsal ve Hukuksal Çerçevesi” konulu Eğitimde katılımcılar, Tehlikeli madde taşımacılığına yön veren Uluslar arası ve Ulusal Kurum ve Kuruluşlarla Organizasyonların örgütsel yapılarını ve işlevlerini tanıyacak, Özellikle İdari ve Adli Yaptırımlar dahil olmak üzere Tehlikeli Madde Taşımacılığının hukuksal çerçevesini belirleyen uluslar arası ve Ulusal mevzuatı hiyerarşik bir yapı içinde kavrayacaktır. 
Bu eğitime;
• Taşımacılık ve lojistik şirketlerinin kaynak geliştirme, eğitim ve yeni yatırımlarından sorumlu üst düzey yöneticileri,
• Tehlikeli Madde Taşımacılığından sorumlu üst ve orta düzey yöneticileri,
• Eğitim ve İnsan Kaynakları Departmanı yöneticileri,
• Tehlikeli Madde Taşımacılığı operasyonel faaliyetlerini yerine getiren işgörenler,
• Tren Teşkil ve Triyaj hizmetlerinin  yerine getirildiği gar, istasyon ve depo yöneticileri,
• Tehlikeli Maddelerin Taşımacılığa kabul edildiği Lojistik İşyerlerinin yöneticileri,
• Tehlikeli Madde Taşımacılığı sırasında Çevre ve Alan Güvenliğini sağlamakla görevli olan birimlerin yöneticileri katılmalıdır.
Tarih           : 14-15 Aralık 2013 Cumartesi ve Pazar
Yer             :  TCDD Ankara Gar Kule Restuarant
Katılımcı Sayısı        : 40
Katılım Ücreti          : 500 TL ( KDV ,ara ikramlar ve öğle yemeği dahil)

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!