Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

Bahçeşehir Üniversitesi “Gençler için Mesleki Tanıtım ve Rehberlik Projesi” Toplantısı

Bahçeşehir Üniversitesi Mesleki Teknik Eğitimi Geliştirme Merkezi-İstanbul Valiliği ortaklığında ve İstanbul Kalkınma Ajansı uhdesinde yürütülen “Gençler için Mesleki Tanıtım ve Rehberlik Projesi” 01 Aralık 2012 tarihinde başlamış 30 Kasım 2013 tarihinde sona erecektir.
Mesleki  Rehberlik ve tanıtım çalışmaları kapsamında Meslekler Rehberi, 2023 Trend  Meslekler Broşürü ve diğer dökümanlar proje kapsamında İstanbul’un 39 ilçesinde düzenlenecek Mesleki Rehberlik ve Tanıtım çalışmalarında planlanan mini konferanslarda öğrencilere dağıtılacaktır.
Bu konferanslar öncesi yapılan çalışmaların değerlendirildiği, görüş ve önerilerin alındığı 23 Eylül 2013 Pazartesi günü Bahçeşehir Üniversitesi Mesleki Teknik Eğitimi Geliştirme Merkezi METGEM’de yapılan bilgilendirme toplantısına DTD’yi temsilen Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Öz ve Genel Müdür Yardımcısı Nükhet Işıkoğlu katılmıştır.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!