Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

DTD – Beykoz Lojistik MYO “Raylı Sistemler Bölümü Müfredat Çalıştayı”

Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulu ile DTD, 11 – 12 Haziran 2013 tarihlerinde Raylı Sistemler Bölümünün müfredat ve ders içerikleri konusunda bir çalıştay yaptı.
Çalıştaya Beykoz Lojistik MYO Müdür Yardımcısı Doç Dr. Baki Aksu, Beykoz Lojistik MYO Öğretim Elemanları,  DTD’yi temsilen Genel Müdür Yaşar Rota, Genel Müdür Yardımcısı Nükhet Işıkoğlu, sektör uzmanları olarak Uzman Eğitimci Av. Mehmet Ektaş, Özcan Kumyalı ve Hamdi Seyhun katılmıştır.  
İki gün süren çalıştayın ardından Raylı Sistemler bölümünde öğrencilere verilecek mesleki derslerin amaçları, içeriği, öğrenme çıktıları, ders akışı, değerlendirme sistemi konularını içeren bir şablon hazırlandı.
DTD, önümüzdeki dönemde demiryolu sektörünün ihtiyacına yönelik mesleki eğitim almış elemanların yetiştirilmesi ve istihdam edilmesinin, Türk demiryolu sektörünün önünü açacağına ve demiryolunu ülkemizde hak ettiği seviyeye çıkaracağına inanmaktadır. 

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!