Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

Yıldız Teknik Üniversitesi Raylı Sistemler Kulübü Demiryolu Etkinliği

DTD, Yıldız Teknik Üniversitesi Raylı Sistemler Klübü’nün düzenlediği 2. Raylı Sistemler Temel Eğitimi etkinliğine katıldı. 28 Nisan 2013 Pazar günü Üsküdar Gençlik Merkezi’nde yapılan etkinliğin açılış konuşmasını DTD Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Öz yaptı.
YTÜ Makine Mühendisliği Bölümü’nden Prof. Dr. Rahmi Güçlü’nün “Raylı Sistemler Araçlarında Makine Teknolojisi” konulu sunumunun ardından DTD Genel Müdürü Yaşar Rota “Demiryolu Terminolojisi” konulu bir sunum gerçekleştirdi.
Etkinliğin öğleden sonraki bölümünde YTÜ Mekatronik Mühendisliği Bölümü’nden Yard. Doç. Dr. Kadir Erkan MAGLEV (Magnetic Levitation) Teknolojileri hakkında bilgi verdi.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!