Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

TÜDEMSAŞ'ın DTD Ziyareti

TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Sayın Yıldıray Koçarslan ve başkanlık ettiği teknik heyet 03 Nisan 2013 tarihinde DTD Dernek merkezini ziyaret ettiler. DTD Yönetim Kurulu ve üyeleri ile bir araya gelen TÜDEMSAŞ yetkilileri yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.
Programın açılışını DTD Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim ÖZ yaptı. Dernek üyelerini tanıtıp, derneğin kuruluş amacını özetleyerek konuşmasına başlayan ÖZ, sonrasında meclise sevk edilen ve yakında kanunlaşması beklenen Demiryollarının Serbestleştirilmesi Yasası’na değindi. 
İbrahim ÖZ’ün konuşmasından söz alan TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Yıldıray KOÇARSLAN, “74 yıllık bilgi birikimi bulunan, uzun yıllara dayalı iş tecrübesine sahip, yük vagonu konusunda Türkiye’nin en köklü kurumu olan TÜDEMSAŞ’ı sizlere anlatmak, ülkemizde sürekli gelişen ve büyüyen demiryollarını konuşmak, birlikte neler yapabileceğimizi değerlendirmek için karşınıza geldik.” dedi. 
 TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Yıldıray KOÇARSLAN’ın konuşmasının ardından şirketin tanıtım filmi izlenerek, AR-GE çalışmaları ve son yıllarda yapılan vagonları anlatan slâyt gösterisi sonrasında firmaların sorularına verilen cevaplarla toplantı sona erdi.

DUYURU

Temel Demiryolu Taşımacılığı Semineri

Ayrıntılı bilgi ve katılım formu için, Eğitim Program Sekreteryası
Tel: 0216 495 29 65 – 69
e-posta: nukhet@dtd.org.tr
Son başvuru tarihi : 01 Şubat 2019 Cuma

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!