Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

TÜDEMSAŞ'ın DTD Ziyareti

TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Sayın Yıldıray Koçarslan ve başkanlık ettiği teknik heyet 03 Nisan 2013 tarihinde DTD Dernek merkezini ziyaret ettiler. DTD Yönetim Kurulu ve üyeleri ile bir araya gelen TÜDEMSAŞ yetkilileri yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.
Programın açılışını DTD Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim ÖZ yaptı. Dernek üyelerini tanıtıp, derneğin kuruluş amacını özetleyerek konuşmasına başlayan ÖZ, sonrasında meclise sevk edilen ve yakında kanunlaşması beklenen Demiryollarının Serbestleştirilmesi Yasası’na değindi. 
İbrahim ÖZ’ün konuşmasından söz alan TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Yıldıray KOÇARSLAN, “74 yıllık bilgi birikimi bulunan, uzun yıllara dayalı iş tecrübesine sahip, yük vagonu konusunda Türkiye’nin en köklü kurumu olan TÜDEMSAŞ’ı sizlere anlatmak, ülkemizde sürekli gelişen ve büyüyen demiryollarını konuşmak, birlikte neler yapabileceğimizi değerlendirmek için karşınıza geldik.” dedi. 
 TÜDEMSAŞ Genel Müdürü Yıldıray KOÇARSLAN’ın konuşmasının ardından şirketin tanıtım filmi izlenerek, AR-GE çalışmaları ve son yıllarda yapılan vagonları anlatan slâyt gösterisi sonrasında firmaların sorularına verilen cevaplarla toplantı sona erdi.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!