Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

Trakya Üniversitesi “Demiryolu Lojistiği Günleri ve Fotoğraf Sergisi”

Trakya Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Lojistik ve Dış Ticaret Topluluğu “Demiryolu Lojistiği Günleri ve  Fotoğraf Sergisi” 02 Nisan 2013 tarihinde Trakya Üniversitesi Balkan Yerleşkesi Devlet Konservatuarı Salonunda gerçekleşti.
DTD Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Öz ve DTD Genel Müdürü Yaşar Rota’nın sunum yaptıkları organizasyonda ayrıca Bulgar Demiryolu Taşıyıcıları Birliği Başkanı - Sofya Ulaştırma Üniversitesinden Doç. Dr. Simeon Ananiev ve Vesela Dykova da sunumlarını gerçekleştirdiler.  
Organizasyonla eş zamanlı olarak Murat Öztürk’ün “Demiryolunun Yalnızlığı” konulu fotoğraf sergisinin de açılışı yapıldı.  

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!