Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

DTD Eurasiarail 2013 Fuarına katıldı

07 - 09 Mart 2013 tarihleri arasında İFM’de (İstanbul Fuar Merkezi) düzenlenen 3. Eurasia Rail Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı, 25 binden fazla profesyonel ziyaretçiyi ve 25 ülkeden katılım sağlayan 287 firmayı bünyesinde ağırladı.
TCDD ve alt kuruluşları olan TÜVASAŞ (Türkiye Vagon Sanayi A.Ş), TÜDEMSAŞ (Türkiye Demiryolu Sanayi A.Ş.) ve TÜLOMSAŞ (Türkiye Lokomotif Sanayi A.Ş.) Eurasia Rail Fuarı’nda, Türk demiryollarının vagon, lokomotif, demiryolu teknolojileri üreten milli kuruluşlarımız da katıldılar.
3. Eurasia Rail Demiryolu Fuarı’nın açılışını Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım, İspanya Ulaştırma Bakanlığı Genel Sekreteri Mario Garces, TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman ve Türkel Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Korhan Yazgan yaptılar.
DTD Eurasiarail Fuarı’ndaki standında üyelerini ve katılımcıları ağırladı. DTD Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Öz fuar ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilen yabancı ve Türk katılımcıların söz aldığı  konferans ve seminer programında Demiryollarında Yeniden Yapılandırmanın Sektöre ve Taşımacılığa Etkileri Konulu bir sunum gerçekleştirdi.  

DUYURU

Temel Demiryolu Taşımacılığı Semineri

Ayrıntılı bilgi ve katılım formu için, Eğitim Program Sekreteryası
Tel: 0216 495 29 65 – 69
e-posta: nukhet@dtd.org.tr
Son başvuru tarihi : 01 Şubat 2019 Cuma

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!