Bize Ulaşın :

+90 (216) 495 29 65

Haberler

"İntermodal Taşımacılığın Güçlendirilmesi" Çalıştayı

Türkiye'de Intermodal Taşımacılığın Güçlendirilmesi" Eşleştirme Projesinin Mevzuat Bileşeni kapsamında düzenlenen workshopların dördüncüsü 23 Ocak 2013 tarihinde TC. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığında yapıldı." Intermodal Taşımacılık Alanında Uygulanması Muhtemel Teşvikler" konulu çalıştaya DTD'yi temsilen Genel Müdür Yardımcısı Nükhet Işıkoğlu katıldı. 
Çalıştayın amacı; taşımacılık sektöründe özellikle intermodal taşımacılıkla ilgili olarak Avrupa Birliği'nin devlet yardımları politikasını yakından tanımaktır. AB üyesi devletler tarafından verilen yardımların yanında Avrupa Birliği'nin kendi Avrupa yardım programları aracılığıyla verdiği yardımlar hakkında katılımcılara bilgi verilerek Türkiye'de Uygulanması Muhtemel Teşvikler konusunda görüş alışverişi yapılmıştır.

DUYURU

İlgililerin dikkatine; 19 Haziran 2019 Çarşamba

Firmamız Greenbrier(Rayvag) olarak ülkemiz demiryolu taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı Payas/İskenderun, Malatya, Kayseri ve Divriği/Sivas'ta Mobil servis hizmeti vermeye başlamışlardır. Hizmetlerimiz üç şekilde verilmektedir.
1-Vagon sahibi firma vagonu hakkında bilgi verir. Yapılacak tamirin şeklini de belirlemiş ise; Firmamızdan fiyat ister ve karşılıklı mutabakatla arıza giderilerek fatura edilir.
2-Vagon sahibi firma vagonları ile ilgili bilgileri verir, firmamız yıllık olarak vagonların bütün ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verir. Karşılıklı şartları belirleyerek fiyatlama mutabakatı ile aylık fatura edilerek ödeme talep edilir.
3-Mobil ekiplerimizin konuşlandığı istasyonlardan geçen müşteriye ait vagonların tamamı her geçişinde arıza, sarf ve durum tespiti amaçlı kontrol edilir, bir gün sonra müşteriye rapor edilir. Bu hizmet için vagon başı cüzi bir bedel aylık olarak talep edilir. Şayet arıza tespit edilirse anında müşterinin ECM ve yetkilisine haber verilir. Arıza hakkında detaylı bilgi verilir, tamirin yapılma şekli belirlendikten sonra müşteriye daha önce belirtilen yedek parça ve işçilik ücreti üzerinden tamir gerçekleştirilir.
Bilgilerinize sunarız.

Üyelerimiz

E-Posta Listemize Kayıt Olun

Aşağıdaki formu kullanarak e-posta adresinizi sistemimize kayıt edin, gelişmelerden haberdar olun.

Süreli Yayınlarımız

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

Demiryolu Dergisi Son Sayısı Çıktı!

İndir

Çevirimiçi Broşürümüzü İndirmek İçin TIKLAYIN!

Raporumuzu İndirmek İçin TIKLAYIN!

Bilanço ve Gelir Tablosunu İndirmek İçin TIKLAYIN!